http://gaziantepanahtar.com

Sıkça Sorulan Sorular

Anahtarcı/Çilingir ne yapar?

http://gaziantepanahtar.com
Acil çilingir çağrısında bulunduğunuzda kilidinizin türünü bilmeniz gerekmiyor. Fakat olay geçmişi ve kapı hakkında kısaca bilgi vermeniz faydalı olabilir. "Anahtarcı Gaziantep".
Evinizin size en yakın bağlantılı çilingir servisimize olan uzaklığına bağlı olarak 15- 30 dakika sürmektedir. Anahtarcı servislerimizin tamamı 24/7 mobil hizmet vermektedir. "Anahtarcı Gaziantep".
Anahtarcı Servisleri çatısı altında hizmet veren bütün çilingirler işinin ehli ve usta personellerdir. Kapınız hiç bir şekilde zarar görmeyecektir. Kapı kilitli ise, kilit türüne ve açarken kullanılan yönteme bağlı olarak kilidin değişmesi gerekebilir. Fakat endişe etmenize gerek yok. Her bir mobil çilingirimiz aracında yeni kilit sistemleri, silindirler vb. ihtiyacınız olan malzemeleri bulundurmaktadır. Kolayca yerine yenisini takacaktır. Servis sırasında takılan yeni malzemeler için indirim uygulanmaktadır. Yeni kilit çeşitleri ve fiyatlar için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz. "Gaziantep Anahtarcı".
Birkaç seçeneğiniz var, kilitlerimizi yeniden anahtarlamak veya anahtarların takılması için atölyemize getirebilir veya silindirleri değiştirebilirsiniz. "Anahtarcı Gaziantep".


Çoğu durumda evet; Temel ilke, bir anahtar tüm kilitlere sığarsa, bu durumda, anahtarlar dönecek şekilde pimleri değiştirebiliriz. Farklı profillerin kilitleri varsa (anahtarın şekli) bazı kilitleri değiştirmeniz gerekebilir. "Anahtarcı Gaziantep".
Anahtarcı/Çilingirler, mekanik ve elektronik güvenlik ürünlerini (anahtarlar, kilitler, kasalar ve ilgili donanım) kurar, servis, bakım ve onarımını yapar. Çilingirler son derece yetenekli ve bir çilingir olarak çalışmak için ticaret nitelikli ve lisanslı olması gerekiyor. "Anahtarcı Gaziantep".
Son derece geniş bir anahtar yelpazemiz var; Oldukça eski bir tasarım olan anahtarlar için en modern transponder tipi anahtarlara kadar uzanır. "Anahtarcı Gaziantep".
Anahtarcı/Çilingir size geldiğinde durumu değerlendirir ve size ihtiyacınız olan hizmeti bildirir. Geleneksel bir ev kapısını açmak, kilit türüne ve kaç kilidin kilitli olduğu durumuna bağlı olarak üç dakika ile 10 dakika arasında değişebilir. "Anahtarcı Gaziantep".
http://gaziantepanahtar.com

Ev Anahtarcı, Oto Anahtarcı ve Kasa Anahtarcı Olarak 7/24 Gaziantep Anahtarcı Hizmetleri Veriyoruz